Uczniowie SP3 z wizytą u Burmistrz Góry
Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz gościła dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Górze.
Uczniowie wręczyli Pani Burmistrz własnoręcznie wykonany herb Góry przedstawiający patronkę miasta – św. Katarzynę.
Podczas wizyty, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto opowiedział o działalności samorządu oraz zadaniach jakie realizuje Urząd.
Mamy nadzieję, że wizyta dostarczyła sporo wrażeń i pozostanie w pamięci naszych gości.
