Urząd Miasta i Gminy w Górze

Uczniowie SP3 z wizytą u Burmistrz Góry

Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz gościła dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Górze.
Uczniowie wręczyli Pani Burmistrz własnoręcznie wykonany herb Góry przedstawiający patronkę miasta – św. Katarzynę.
Podczas wizyty, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto opowiedział o działalności samorządu oraz zadaniach jakie realizuje Urząd.
Mamy nadzieję, że wizyta dostarczyła sporo wrażeń i pozostanie w pamięci naszych gości. 

Galeria zdjęć

Spotkanie Burmistrz Góry z uczniami SP3 10 Spotkanie Burmistrz Góry z uczniami SP3 9 Spotkanie Burmistrz Góry z uczniami SP3 8 Spotkanie Burmistrz Góry z uczniami SP3 7 Spotkanie Burmistrz Góry z uczniami SP3 6 Spotkanie Burmistrz Góry z uczniami SP3 5 Spotkanie Burmistrz Góry z uczniami SP3 4 Spotkanie Burmistrz Góry z uczniami SP3 3 Spotkanie Burmistrz Góry z uczniami SP3 2 Spotkanie Burmistrz Góry z uczniami SP3 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności