Urząd Miasta i Gminy w Górze

Wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Wczoraj w sali widowiskowej Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dla dziesięciu par z Gminy Góra. Odznaczenia, przyznawane przez Prezydenta RP, wręczył Burmistrz Góry Tadeusz Juska w towarzystwie Zastępcy Burmistrza Krzysztofa Olejarnika, Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Górze Agnieszki Gnieckiej oraz Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Górze Marzeny Srebniak.

Złote Gody, czyli 50. rocznicę ślubu świętowali:

  • Państwo Maria i Piotr Chocianowscy
  • Państwo Grażyna i Kazimierz Dąbrowscy
  • Państwo Urszula i Józef Gasik
  • Państwo Irena i Ryszard Klimaszewscy
  • Państwo Bożena i Walery Ławniczak
  • Państwo Krystyna i Marian Organ
  • Państwo Krystyna i Ireneusz Piwowarscy
  • Państwo Maria i Jerzy Świątek
  • Państwo Leokadia i Jan Węgrzynowscy
  • Państwo Grażyna i Andrzej Wilczyńscy

Uroczystość miała wyjątkowo podniosły i wzruszający charakter. Nie zabrakło ciepłych słów oraz gratulacji. Jubilatom towarzyszyli ich bliscy – dzieci, wnuki, przyjaciele.

Wydarzenie uświetniła część artystyczna sekcji wokalnej Domu Kultury w Górze, przygotowanej przez Alicję Sajdak. Na scenie pojawiły się Barbara Czajkowska, Hanna Górecka oraz Małgorzata Gołębiowska. Zwieńczeniem uroczystości był wspólny poczęstunek i jubileuszowy tort.

Wszystkim parom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności