Urząd Miasta i Gminy w Górze

XXVI sesja Rady Miejskiej Góry

14 grudnia 2020 r. odbyła się XXVI sesja Rady Miejskiej Góry, której przewodniczył Przewodniczący RM Arkadiusz Szuper. W obradach udział wzięło 15 radnych. Obecna była Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski oraz Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Lucjan Żołnieruk.

W porządku obrad znalazły się: przyjęcie protokołów z  XX, XXI, XXII, XXIII, XXIV i XXV sesji Rady Miejskiej; sprawozdanie Burmistrz Góry z działalności w okresie międzysesyjnym; przyjęcie uchwał:  w sprawie stawek podatku rolnego i od nieruchomości Gminy Góra na rok 2021; w sprawie określenia wysokości stawek oraz sposobu poboru opłaty targowej na terenie Gminy Góra na rok 2021; uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ustalenia wysokości tej opłaty oraz stawki za pojemnik o określonej pojemności; uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi; uchwała w sprawie ustalenia ryczałtowej stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla nieruchomości, na której znajduje się domek letniskowy, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno – wypoczynkowe i uchwała w sprawie uchwalenia regulaminu korzystania ze strefy wypoczynku przy ul. Sportowej w Górze. Na koniec tradycyjnie był czas na interpelacje i zapytania radnych.

Szczegóły sesji można zobaczyć klikając w link z transmisji obrad - https://www.youtube.com/watch?v=lsDwc-eRZy4

Kolejna sesja Rady Miejskiej w tym roku odbędzie się 18 grudnia. Znajduje się w niej ponad 30 punktów

Galeria zdjęć

DSC_5013 DSC_5018 DSC_5021 DSC_5022 DSC_5025 DSC_5027 DSC_5028 DSC_5029 DSC_5031 DSC_5033 DSC_5035 DSC_5039 DSC_5040 DSC_5041
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności