Zakończenie roku w Zespole Żłobek i Klub Dziecięcy
W dniach 29 i 30 sierpnia 2022 r. w Zespole Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze odbyły się wyjątkowo wzruszające uroczystości zakończenia roku żłobkowego i klubikowego oraz pożegnanie Małych Absolwentów.
Uroczystości miały charakter kameralno – grupowy.
W wydarzeniach uczestniczyli :
W imieniu Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz – Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury
i Sportu Pani Izabela Baranowska, Rodzice, Dziadkowie oraz główni bohaterowie uroczystości czyli MALI ABSOLWENCI ŻŁOBKA I KLUBU DZIECIĘCEGO.
Dyrektor placówki Pani Elżbieta Pojasek przedstawiła działalność placówki w roku 2021/2022, wręczyła podziękowania i wiązanki kwiatów władzom samorządowym, rodzicom i wszystkim pracownikom za wspaniałą współpracę, otwarte serce na rzecz malutkich dzieci.
W szczególny sposób podziękowała rodzicom za piękny prezent – czyli wózek 4 osobowy ufundowany placówce.
Pani Izabela Baranowska w imieniu Burmistrz Góry złożyła najserdeczniejsze życzenia
i podziękowania dyrekcji, pracownikom, rodzicom i dzieciom.
Po częściach oficjalnych nastąpił najważniejszy moment w życiu każdego Maluszka - czyli wręczanie niespodzianek ABSOLWENTOM – dyplomów ukończenia żłobka lub klubiku, zabawek edukacyjnych i łakoci.
Dzieci uświetniły swoimi występami poszczególne uroczystości. Rodzicom najmłodszych dzieci przedstawiono filmiki z życia żłobkowego. Kończącym akcentem każdego wydarzenia były pamiątkowe wspólne zdjęcia.
Wielką niespodziankę sprawiła dzieciom Pani Beata Szymczak, która jako firma, „Zwariowane Animki” i rodzic zaprosiła wszystkie dzieci do wspólnych zabaw z niespodziankami.
Dyrektor Zespołu Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze składa wszystkim serdeczne podziękowania za inicjatywy, pomysły wzorową współpracę a dzieciom i ich rodzicom gratulacje z okazji ukończenia żłobka, klubiku oraz życzy samych wspaniałych chwil
w przedszkolu.
