LI sesja Rady Miejskiej Góry
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś LI sesja Rady Miejskiej Góry. W sesji udział wzięło 9 radnych, a także Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze Edyta Lisiecka.
W trakcie obrad radni podjęli uchwałę zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022 oraz uchwałę zmieniającą wieloletnią prognozę finansową Gminy Góra.
Po tym, posiedzenie zakończono.

