Zmiana terminu odbioru odpadów ze względu na Święto Bożego Ciała
OGŁOSZENIE!
Technika Komunalna „TEKOM” Sp. z o.o. informuje, że odpady biodegradowalne z ulic: Reja, Paderewskiego, Matejki, Dunikowskiego, Kwiatowa, Zacisze, Westerplatte, Reymonta, Wiosny Ludów, Słowackiego, Sikorskiego, Kochanowskiego, Sienkiewicza, Norwida
będą odbierane w dniu 17.06.2022 (PIĄTEK), odbiór został przesunięty ze względu na Święto Bożego Ciała (16.06.2022)
PROSIMY O WYSTAWIENIE WORKÓW LUB POJEMNIKÓW!
Technika Komunalna „TEKOM” Sp. z o.o. informuje, że odpady komunalne z ulic: Reja, Paderewskiego, Matejki, Dunikowskiego, Kwiatowa, Zacisze, Westerplatte, Reymonta, Wiosny Ludów, Słowackiego, Sikorskiego, Kochanowskiego, Sienkiewicza, Norwida, Podwale, Starogórska, Głogowska, Piastów, Klonowa, Cisowa, Brzozowa, Jodłowa, Aleja Jagiellonów, Plac Chrobrego, Mała, Żeromskiego, Platanowa, Bukowa, Jarzębinowa, Armii Krajowej
będą odbierane w dniu 17.06.2022 (PIĄTEK), odbiór został przesunięty ze względu na Święto Bożego Ciała (16.06.2022)
PROSIMY O WYSTAWIENIE POJEMNIKÓW!
Technika Komunalna „TEKOM” Sp. z o.o. informuje, że odpady segregowane z miejscowości: Zawieścice, Wierzowice Wielkie, Wierzowice Małe, Ślubów, Wieruszowice, Grabowno
będą odbierane w dniu 17.06.2022 (PIĄTEK), odbiór został przesunięty ze względu na Święto Bożego Ciała (16.06.2022)
PROSIMY O WYSTAWIENIE WORKÓW!
