Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz gościła górowskich harcerzy. Zuchy i Harcerze ZHP w Górze złożyły podziękowania Pani Burmistrz za wieloletnią owocną współpracę oraz wspieranie ich działań na terenie Gminy Góra.