Górowskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego
Górowskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego podziękowało Burmistrz Góry Irenie Krzyszkiewicz za współpracę oraz udzielane wsparcie.
Pani Burmistrz podziękowała Zarządowi Stowarzyszenia za aktywny udział w życiu społeczno-sportowym naszej gminy oraz rozpowszechnianie tej dyscypliny.
Podczas spotkania podsumowano także dotychczasową współpracę oraz osiągnięcia górowskich brydżystów.


