LIII sesja Rady Miejskiej Góry
W Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się LIII sesja Rady Miejskiej Góry. Udział w sesji wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszka, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska, Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki, Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Leszek Szendryk, Prezes Zakłądu Energetyki Cieplnej Rafał Korytowski, Prezes Techniki Komunalnej „TEKOM” Katarzyna Nowak.
Podczas posiedzenia radni podjęli następujące uchwały: w sprawie wyrażenia zgody na dokapitalizowanie Techniki Komunalnej Tekom Sp. z o.o.; zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022; zmieniającą wieloletnią prognozę finansową Gminy Góra.
Po wyczerpaniu porządku obrad posiedzenie zakończono.
