Urząd Miasta i Gminy w Górze

LIII sesja Rady Miejskiej Góry

W Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się LIII sesja Rady Miejskiej Góry. Udział w sesji wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszka, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska, Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki, Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Leszek Szendryk, Prezes Zakłądu Energetyki Cieplnej Rafał Korytowski, Prezes Techniki Komunalnej „TEKOM” Katarzyna Nowak.

Podczas posiedzenia radni podjęli następujące uchwały: w sprawie wyrażenia zgody na dokapitalizowanie Techniki Komunalnej Tekom Sp. z o.o.; zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022; zmieniającą wieloletnią prognozę finansową Gminy Góra.

Po wyczerpaniu porządku obrad posiedzenie zakończono.

Galeria zdjęć

Sesja 16 Sesja 15 Sesja 14 Sesja 13 Sesja 12 Sesja 11 Sesja 10 Sesja 9 Sesja 8 Sesja 7 Sesja 6 Sesja 5 Sesja 4 Sesja 3 Sesja 2 Sesja 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności