Spotkanie z kolarzem Czesławem Langiem
Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz gościła dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze polskiego kolarza, wicemistrza olimpijskiego i dwukrotnego medalistę szosowych mistrzostw świata, a obecnie organizatora Tour de Pologne – Czesława Langa.
Spotkanie dotyczyło organizacji przyszłorocznej premii lotnej Tour de Pologne na terenie naszej gminy Góra.

