Rozpoczęcie robót budowlanych w rejonie podstrefy ekonomicznej
Informujemy, że od dnia 9.06.2026 r. planowane jest rozpoczęcie robót budowlanych w rejonie podstrefy ekonomicznej w obrębie ul. Poznańskiej i Witosa w Górze w ramach realizacji zadania pn. "Budowa sieci wod-kan na terenie podstrefy Góra WSSE INVEST – PARK". Prace budowlane wykona firma Bogdan Ratajczak "BRINSTAL" Montaż Instalacji C.O., W.K., GAZ. ze Szlichtyngowej.
W ramach inwestycji zostanie wykonana nowa sieć wodociągowa na odcinku od ul. Witosa – wzdłuż ul. Poznańskiej do ronda i dalej w prawo, w teren strefy ekonomicznej.
Od rozpoczęcia robót instalacyjnych obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu.
Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na oznakowanie czasowej organizacji ruchu i zachowanie ostrożności przez okres prowadzenia robót budowlanych.
Planowany termin zakończenia zadania to 13.09.2026 r.

