Podsumowanie konkursów PCDNiPP-P w Górze
Dziś Burmistrz Góry Tadeusz Juska wraz z Naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabelą Baranowską wzięli udział w podsumowaniu konkursów, organizowanych przez Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Górze.
Podczas uroczystości wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy. Słowa uznania oraz głębokie podziękowania skierowano w stronę nauczycieli, pedagogów i opiekunów.
Konkursy organizowane przez PCDNiPP-P od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, stanowiąc dla uczniów idealną przestrzeń do rozwijania skrzydeł, odkrywania własnych możliwości oraz zdrowej rywalizacji, a dzisiejsze wydarzenie to dowód na to, jak wielki potencjał drzemie w młodym pokoleniu.
Wszystkim nagrodzonym laureatom gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy niesłabnącego zapału oraz kolejnych sukcesów!

