Spotkanie w ramach programu Czyste Powietrze
Burmistrz Góry serdecznie zaprasza na spotkanie dot. Programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 25 maja 2022 r. o godz. 17.00
w budynku świetlicy wiejskiej w Ślubowie.
Czyste Powietrze to kompleksowy program, który skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych, by efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet, dzięki oszczędnościom finansowym.
Na spotkaniu zostaną omówione sprawy związane z dofinansowaniem wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji jednorodzinnych budynków mieszkalnych oraz wypełniania wniosków.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

