Mikołaj odwiedził dzieci w Bronowie
Wszystkie dzieci, które mieszkają w Bronowie są cały rok bardzo grzeczne, dlatego 6 grudnia odwiedza je osobiście Święty Mikołaj! Również w tym roku Święty wskoczył w swoje sanie i zapukał do drzwi mlodych mieszkańców Bronowa! Radości nie było końca! Wszystkie niespodzianki okazały się bardzo trafione, słodkie prezenty zawsze sprawiają przyjemność i można się nimi mi podzielić z rodziną! Serdecznie dziękujemy Burmistrz Góry Pani Irenie Krzyszkiewicz oraz sponsorom! Dziękujemy, że możemy na Was zawsze liczyć!

