Posiedzenie Zespołu ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
W piątek 24 października odbyło się posiedzenie Zespołu ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w którym uczestniczyli: Burmistrz Góry Tadeusz Juska, Zastępca Burmistrza Piotr Iskra, Kierownik Ogniwa Ruchu Drogowego asp. szt. Wojciech Karyś, Naczelnik Wydziału Nieruchomości i Infrastruktury Starostwa Powiatowego w Górze Natalia Kornicka, Podinspektor Wydziału Nieruchomości i Infrastruktury Starostwa Powiatowego w Górze Tomasz Kłodziński oraz Podinspektor ds. utrzymania dróg gminnych UMiG w Górze Mateusz Łaszewski.
Zespół ma charakter doradczy w sprawach bezpieczeństwa i organizacji ruchu na drogach pozostających w zarządzie Burmistrza Góry.
W trakcie spotkania poruszono bieżące sprawy dotyczące organizacji ruchu drogowego, ewentualnych zmian oznakowania pionowego oraz poziomego dróg gminnych, a także przedstawiono proponowane rozwiązania, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach Gminy Góra.

