XXIII sesja Rady Miejskiej Góry
Dziś w sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze o godzinie 15:00 rozpoczęła się XXIII sesja Rady Miejskiej Góry, którą otworzył Przewodniczący Maciej Liśkiewicz. W obradach uczestniczyli: Burmistrz Góry Tadeusz Juska, Zastępca Burmistrza Góry Krzysztof Olejarnik, Skarbnik Miasta i Gminy Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Tadeusz Otto oraz naczelnicy wydziałów.
Porządek obrad wyglądał następująco: Uchwała zmieniająca uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2026, Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie przystąpienia Gminy Góra do programu „Odnowy Wsi w Województwie Dolnośląskim” oraz powołania Gminnego Koordynatora „Odnowy Wsi w Województwie Dolnośląskim”.
Do porządku wprowadzono Uchwałę w sprawie zgłoszenia oferty kandydata do konkursu na etatowego członka Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej we Wrocławiu.
Po wyczerpaniu porządku obrad zamknięto XXIII sesję Rady Miejskiej Góry.
Lista uchwał: https://bip.gora.com.pl/xxiii-sesja-30-marca-2026.html

