Gmina Góra z dofinansowaniem!

Kolejne środki zewnętrzne trafią do Gminy Góra. W ramach programu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” Sejmik Województwa Dolnośląskiego przyznał Gminie Góra dofinansowanie na realizację dwóch inwestycji służących mieszkańcom terenów wiejskich.
Wsparcie w wysokości 60 tys. zł otrzymało zadanie pn.: „Wymiana pokrycia dachowego w świetlicy wiejskiej w m. Nowa Wioska”. Natomiast kwotę 30 tys. zł pozyskano na realizację zadania pn. „Zakup i montaż urządzeń na plac zabaw w m. Ligota”.
Realizacja zadań przyczyni się do poprawy warunków korzystania z infrastruktury społecznej i rekreacyjnej.

