Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 16 czerwca 2024
Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
pochmurno
23°C

Gminna Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024

Dziś (4 września) odbyła się Gminna Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024. Gospodarzem uroczystości była Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Górze. Po odśpiewaniu utworu Gaudeamus igitur przez chór Pro Bono oraz wysłuchaniu hymnu państwowego i hejnału Góry głos zabrała Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, która złożyła serdeczne życzenia nauczycielom i uczniom. Podczas ceremonii, Burmistrz Góry wręczyła również akty mianowania dla nauczycieli oraz przyjęła ich ślubowanie. W roku szkolnym 2022/2023 ośmioro nauczycieli z Gminy Góra uzyskało stopień nauczyciela mianowanego. Ten zaszczyt otrzymali:

Anna Kurpiel - Szkoła Podstawowa nr 1 w Górze;

Anna Kobus - Szkoła Podstawowa nr 1 w Górze;

Lidia Łęgowa - Szkoła Podstawowa nr 1 w Górze;

Dorota Brzoza – Zespół Szkolno Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Glince;

Anna Szabłowska – Przedszkole Publiczne nr 3 w Górze;

Ewa Wawrzykowska – Przedszkole Publiczne nr 1 w Górze;

Anna Brzezińska – Przedszkole Publiczne nr 1 w Górze;

Sylwia Śliwiak – Przedszkole Publiczne nr 1 w Górze;

Podczas tegorocznej inauguracji, Burmistrz Góry przekazał także stypendia dla 49 zdolnych uczniów, którzy wykazali się doskonałymi wynikami w nauce, zaangażowaniem oraz wyjątkowym potencjałem. To nie tylko dowód na ich wysiłek i determinację, ale także inwestycję w przyszłość naszej gminy.

Zwieńczeniem uroczystości były występy artystyczne przygotowane pod kierunkiem Pani Karoliny Świątkiewicz oraz  Pani Joanny Liśkiewicz.

Jesteśmy przekonani, że ten rok szkolny będzie obfitował w sukcesy i osiągnięcia, zarówno edukacyjne, jak i osobiste. Dziękujemy wszystkim nauczycielom za ich trud i zaangażowanie w kształtowanie przyszłości naszych dzieci oraz życzymy naszym uczniom wytrwałości, motywacji i spełnienia marzeń.

Galeria zdjęć

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (7) 1 (8) 1 (9) 1 (10) 1 (11) 1 (12) 1 (13) 1 (14) 1 (15) 1 (16) 1 (17) 1 (18) 1 (19) 1 (20) 1 (21) 1 (22) 1 (23) 1 (24) 1 (25) 1 (26) 1 (27) 1 (28) 1 (29) 1 (30) 1 (31) 1 (32) 1 (33) 1 (34) 1 (35) 1 (36) 1 (37) 1 (38) 1 (39) 1 (40) 1 (41) 1 (42) 1 (43) 1 (44) 1 (45) 1 (46) 1 (47) 1 (48) 1 (49) 1 (50) 1 (51) 1 (52) 1 (53)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.