LVI Sesja Rady Miejskiej Góry
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś LVI sesja Rady Miejskiej Góry. Obradom przewodniczył Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper. W posiedzeniu udział wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz wraz z Zastępcą Magdaleną Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska oraz Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Komunalnych Leszek Szendryk.
Po wysłuchaniu hejnału Góry, radni przystąpili do realizacji porządku obrad. Podczas posiedzenia podjęto następujące uchwały Rady Miejskiej Góry: w sprawie określenia stawki za 1 kilometr przebiegu pojazdu w Gminie Góra; uchylającą uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu Rady Miejskiej Góry na najlepszą prace magisterską poświęconą Ziemi Górowskiej; zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022 oraz zmieniającą wieloletnią prognozę finansową Gminy Góra.
Po wyczerpaniu porządku obrad posiedzenie zakończono.

