LVIII sesja Rady Miejskiej Góry
W dniu 13 stycznia 2023 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyły się obrady LVIII sesji Rady Miejskiej Góry. W obradach uczestniczyło 11 radnych, a obradom przewodniczył Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Góry Zygmunt Iciek. W sesji udział wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz wraz z Zastępcą Magdaleną Głuszko, a także: Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto, Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Lucjan Żołnieruk, Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Komunalnych Leszek Szendryk oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze Edyta Lisiecka.
Podczas obrad Rada Miejska Góry podjęła następujące uchwały: w sprawie skargi na działalność Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze; zmieniającą uchwałę w sprawie określenia zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania w formie posiłku albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim programem ,,Posiłek w domu i w szkole” na lata 2019-2023; zmieniającą uchwałę w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do świadczenia pieniężnego z pomocy społecznej w formie zasiłku celowego na zakup posiłku i żywności dla osób objętych wieloletnim programem ,,Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023; zmieniającą uchwałę w sprawie ustanowienia wieloletniego programu osłonowego ,,Pomoc Gminy Góra w zakresie dożywiania ” na lata 2019 – 2023; w sprawie planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Góry na rok 2023; zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2023.
Po wyczerpaniu porządku obrad, posiedzenie zakończono.

