Międzywojewódzki Turniej Siatkarski
W sobotę, 17 września br. w hali sportowej Olimpia w Górze odbyły się rozgrywki Międzywojewódzkiego Turnieju Siatkarskiego „Sportowa Natura”, którego organizatorem był Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej.
W rozgrywkach udział wzięły cztery zespoły sportowe:
1. Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy,
2. KPS Chełmiec Wałbrzych,
3. JKS Spartakus Jawor,
4. UKS 13 Zielona Góra.
W otwarciu Turnieju udział wzięli: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Starosta Górowski Urszula Szmydyńska, Prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej Wojciech Rozdolski, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Dyrektor Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze Ryszard Wawer, a także Przewodniczący Wydziału Gier i Dyscypliny DZPS Tomasz Sobolewski.
Prezes DZPS Wojciech Rozdolski podziękował Burmistrz Góry Irenie Krzyszkiewicz za współpracę i gościnę. Zapewnił o chęci dalszej współpracy i organizacji kolejnych siatkarskich wydarzeń w naszym mieście.
Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz również podziękowała za współpracę i organizację tak prestiżowych imprez sportowych w Górze. Zawodnikom życzyła świetnych wyników i dobrych wrażeń z pobytu w Górze.

