Oficjalnie powitaliśmy lato!
W sobotę 20 czerwca na Basenie Miejskim w Górze odbyło się Powitanie Lata. Pomimo niesprzyjającej pogody i niezrealizowanego pełnego programu wydarzenia wszyscy doskonale bawili się i korzystali z zapewnionych atrakcji.
Jednym z zaplanowanych punktów programu były pokazy sekcji Domu Kultury w Górze. Niestety, ze względu na burzową aurę na scenie pojawiła się jedynie sekcja Aerial Silk. Gratulujemy młodym artystkom pięknego występu i odwagi na scenie.
Z przyczyn bezpieczeństwa odwołano także koncert Huberta Szczęsnego Trio oraz kino plenerowe.
Dziękujemy mieszkańcom za obecność, wsparcie i wspólnie spędzony czas i zachęcamy do korzystania z Basenu Miejskiego, który jest czynny codziennie od godziny 10:00 do 20:00.

