Akcja promująca Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS
Informujemy, że w dniu 30 listopada br. w godzinach 10.00-12.00 odbędzie się w naszym Urzędzie akcja promująca Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Przypominamy, że od 1 stycznia 2023 r. każdy płatnik składek ma obowiązek posiadać konto na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Umożliwi ono załatwianie spraw w ZUS online – w dowolnym miejscu i czasie. Osoby chętne, szukające pomocy przy założeniu wymaganego konta, zapraszamy we wskazanych wyżej godzinach do pok. nr 7 Urzędu Miasta i Gminy w Górze.


