Powitanie Lata 2026
Dom Kultury w Górze oraz Ośrodek Kultury Fizycznej w Górze łączą siły i zapraszają na mega letnie wydarzenie – Powitanie Lata 2026!
- 20 czerwca
- Start: 16:00
- Basen Miejski w Górze
Po długim oczekiwaniu wracamy z letnim klimatem, relaksem i wodnym szaleństwem - BASEN ZOSTANIE OFICJALNIE OTWARTY! I co najlepsze — dla każdego wejściówki za FREE!
To idealna okazja, żeby wskoczyć do wody, złapać pierwszą wakacyjną opaleniznę i wspólnie rozpocząć lato w najlepszej atmosferze!
Wpadajcie z ekipą, rodziną albo solo — będzie chill, muzyka, jedzenie i kino pod chmurką.
Co na Was czeka?
- występy artystyczne
- food trucki
- zabawa i nagrody
- koncert Huberta Szczęsnego
- wieczorny seans filmu „Elvis”
Leżaki mile widziane!
Do zobaczenia pod chmurką!


