Poświęcenie - konsekracja kościoła pw. św. Faustyny w Górze
Szczęść Boże, dzień dobry!
Z radością i dumą przekazujemy Państwu wiadomość i zaproszenie do wzięcia udziału w uroczystości poświęcenia - konsekracji kościoła pw. św. Faustyny w Górze, która odbędzie się w sobotę, 4 października 2025 roku, o godz. 12.00.
Poświęcenie kościoła to obrzęd, który odbywa się tylko raz w historii budynku kościoła, stąd wydarzenie to ma charakter historyczny i zapraszamy do bycia częścią tego wydarzenia. Jest to też okazja do wyrażenia wdzięczności wszystkim tym, którzy przez minione 20 lat budowy i wykańczania obiektu swoją modlitwą, pracą i ofiarą wspierali i umożliwili powstanie naszej górowskiej świątyni.
Zapraszamy zatem serdecznie do uczestnictwa w tym ważnym dla całej naszej górowskiej społeczności momencie.
Jeżeli planowaliby Państwo przyjazd samochodem, otwarty będzie parking od ul. Dąbrówki (wjazd między myjnią a ZECem).
Zapraszamy serdecznie!
Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Duszpasterze i parafianie parafii pw. św. Faustyny w Górze


