Powstanie chodnik w Ligocie
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze podpisana została umowa pomiędzy Powiatem Górowskim, a Przedsiębiorstwem Drogowym „Drogbud” Gostyń Sp. z o.o. na realizację zadania inwestycyjnego „Poprawa stanu nawierzchni chodnika w pasie drogi powiatowej w m. Ligota”.
W imieniu Powiatu Górowskiego umowę podpisała Starosta Anna Kolibek wraz z Wicestarostą Andrzejem Rogalą, przy kontrasygnacie Skarbnika Wiesława Pospiecha.
W podpisaniu umowy udział wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz oraz Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski. Inwestycja jest możliwa do realizacji dzięki wsparciu finansowemu udzielonego przez Gminę Góra, która pokryje 50 % kosztów zadania, tj. kwotę 138 660,00 zł.
Zakres zadania obejmować będzie wykonanie chodnika z nawierzchnią z masy bitumicznej na odcinku 0,977 km, zjazdów na posesje z kostki betonowej oraz wzmocnienie skarp.

