PP1: Akcja "Jabłuszko"
W dniach 17-21 października odbywała się w naszym przedszkolu akcja charytatywna Jabłuszko, której celem jest wsparcie finansowe chorych dzieci. Do puszek zbieraliśmy pieniądze, a każdy darczyńca częstował się w zamian jabłkami. Kolejny raz społeczność przedszkolna pokazała swe wielkie serca i chęci do pomagania innym. Dziękujemy serdecznie wszystkim za zaangażowanie.
Ale akcja Jabłuszko nie była dla naszych przedszkolaków wyłącznie możliwością niesienia pomocy innym. Była także doskonałą okazją do podjęcia jakże ważnych rozmów o czynieniu dobra na co dzień i ogromnych korzyściach, jakie niesie za sobą jednoczenie się z innymi w takich działaniach.
Do następnego jabłuszka!

