PP1: Festyn rodzinny
Festyn rodzinny to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez organizowanych w Przedszkolu Publicznym nr 1. 2 czerwca w ogrodzie przedszkolnym zapanowało wielkie zamieszanie. Na zaproszenie przedszkolaków przybyli rodzice zajmowali miejsca pod sceną, na tarasie przedszkolnym, a mali artyści szykowali się do występów. Wszystkich zgromadzonych powitała pani dyrektor Aleksandra Pacholska, życząc udanej zabawy. W festynie uczestniczyła cała społeczność przedszkolna oraz rodziny naszych przedszkolaków.
Najważniejszym punktem spotkania były występy artystyczne dzieci, w których każda grupa przedszkolna prezentowała przygotowywany od dawna program artystyczny. Po części oficjalnej na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, tatuaże, kolorowe warkoczyki, loteria fantowa, dmuchane zamki oraz coś pysznego: pierogi, smakołyki z grilla, kaszanka, smaczne ciasta, pieczone przez rodziców oraz lody. Wspólnym zabawom towarzyszył pokaz radiowozu policyjnego oraz wizyta psa policjanta.
Wszyscy świetnie się bawili i chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji. Dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim pracownikom przedszkola za zorganizowanie festynu, a także wszystkim rodzicom, i sponsorom którzy zaangażowali się w pomoc, w przygotowaniu tego wydarzenia.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! Do zobaczenia za rok!

