PP3: Bal karnawałowy
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, w której ważnym elementem są bale. Tak też było w grupach „Zajączki” i „Biedronki”. Dnia 26 stycznia dzieci z obu grup przyszły przebrane w przepiękne bajkowe kreacje. Przedszkolaki, pani Dyrektor oraz panie w grupach z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Bal odbył się w atmosferze wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzach. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu pięknych, balowych strojów i słodkiego poczęstunku. Kolejny bal karnawałowy już za rok – do zobaczenia !

