Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w Przedszkolu Publicznym Nr 3 im. „Jasia i Małgosi” w Górze
W ramach realizacji współpracy z Biblioteką Miejską w Górze w Przedszkolu Publicznym Nr 3 nauczycielki Sylwia Gąsiecka i Dorota Dębowicz zorganizowały rodzinny konkurs plastyczny pod tytułem „W magicznym świecie baśni Andersena”. Celem było: rozwijanie dziecięcych talentów oraz zachęcanie do wspólnego spędzania czasu z rodziną.
Konkurs adresowany był do wszystkich przedszkolaków każdej kategorii wiekowej i cieszył się zainteresowaniem wśród dzieci. W konkursie wzięło udział 23 przedszkolaków wraz z rodzicami. Wyłonienie zwycięzców nie było łatwe. Powołane jury zdecydowało się nagrodzić prace odznaczające się samodzielnością twórczego myślenia oraz zaangażowaniem dzieci.
Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Przedszkolakom składamy gratulacje życząc sukcesów w podejmowanych działaniach. Rodzicom dziękujemy za okazaną pomoc i mile spędzony z dziećmi czas.

