SP1: Sportowe sukcesy
W czwartek 24 listopada 2022r. odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 10 zespołów dziewcząt i 12 zespołów chłopców Szkół Podstawowych województwa dolnośląskiego. Rozgrywki podzielone były na dwa etapy. Pierwszy to faza grupowa, gdzie mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, do trzech wygranych pojedynków. Wymaga to rozegrania od sześciu do dwunastu lub nawet piętnastu setów. Dziewczęta z ,,Jedynki" zajęły I miejsce w swojej grupie i awansowały do ćwierćfinału, gdzie niestety przegrały z SP 5 Szklarska Poręba. Następnie wygrały 3:1 pojedynek z SP Jugowice, zajmując statecznie III miejsce w województwie dolnośląskim.

