SP3: Laureatka ogólnopolskiego półfinału
Laureatka ogólnopolskiego półfinału
Mamy ogromną przyjemność poinformować że uczennica kl. 7b Szkoły Podstawowej nr 3 w Górze Jagoda Janiś została zakwalifikowana do grona laureatów półfinału w XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno Środowiskowego Nasza Ziemia pod hasłem "Energia drzemiąca w skałach". Kolejny etap czeka Jagodę 31 maja, będzie to test wiedzy geologicznej.
Opiekunem uczennicy jest pani Marzena Gardys. Trzymamy kciuki!


