Spotkanie z Prezydentem Głogowa
Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz gościła dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze Prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza. W spotkaniu udział wzięła Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko i Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski.
Tematem rozmów była współpraca pomiędzy samorządami, a także sprawy dotyczące gospodarowania odpadów.

