Uszkodzenie placu zabaw przy ul. Targowej
Szanowni Mieszkańcy,
w związku z uszkodzeniem części elementów placu zabaw przy ul. Targowej zwracamy się z prośbą o niekorzystanie z miejsc odgrodzonych taśmą zabezpieczającą oraz niedewastowanie placu.
Plac zabaw powinien być miejscem radości, spotkań oraz beztroskiej zabawy naszych najmłodszych mieszkańców. Niestety, coraz częściej w naszym mieście dochodzi do aktów wandalizmu, dlatego prosimy o rozsądne korzystanie z placów zabaw, parków, elementów małej infrastruktury (ławek, koszy na śmieci, wiat itp.).
W najbliższych dniach uszkodzone elementy placu zabaw zostaną naprawione. Jednak by miało to sens, potrzebujemy Państwa wsparcia oraz reakcji na wszelkie akty wandalizmu.
Wspólnie zadbajmy o naszą przestrzeń!

