Wielkanocne przedstawienie w Przedszkolu Publicznym Nr 3 im. „Jasia i Małgosi” w Górze
Dnia 4 kwietnia w Przedszkolu Publicznym Nr 3 w Górze odbyło się wielkanocne przedstawienie pt.: „Awantura w koszyku”. Niespodziankę z okazji świąt Wielkanocnych dla najmłodszych przedszkolaków przygotowały nauczycielki Justyna Pulut, Grażyna Maćkowska i Anna Szabłowska. Dzieci z radością uczestniczyły w inscenizacji i zabawach ruchowych przy muzyce. To wydarzenie wprowadziło uczestników w świąteczną atmosferę. Zapraszamy do galerii zdjęć.

