Włączenie syren alarmowych 1 sierpnia
Informujemy, że zgodnie z pismem Wojewody Dolnośląskiego z dnia 25 lipca 2025 r. w dniu 1 sierpnia 2025 r. o godz. 17:00 na terenie województwa dolnośląskiego zostanie przeprowadzony trening użycia systemu powiadamiania, ostrzegania i alarmowania. W ramach treningu uruchomione zostaną syreny alarmowe na czas jednej minuty.
Emitowany sygnał będzie jednocześnie nawiązywał do obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i stanowił element ogólnokrajowego treningu systemu wczesnego ostrzegania.

