II sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej Góry
Dziś w sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbyła się II sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej Góry, którą poprowadził Przewodniczący Jakub Jarząb.
W obradach uczestniczyli: Burmistrz Góry Tadeusz Juska, Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Maciej Liśkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Krzysztof Olejarnik, Sekretarz Miasta i Gminy Tadeusz Otto, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska, Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Magdalena Głuszko, Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki, Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Leszek Szendryk oraz radni.
Porządek obrad wyglądał następująco:
1. Otwarcie obrad.
2. Ceny biletów autobusów oraz ich stan w Gminie Góra.
3. Bezpieczeństwo na drogach gminnych.
4. Realizacja projektów: ścieżki rowerowe, remonty dróg.
5. Podejście mieszkańców do ekologii na terenie Gminy Góra.
6. Sprawy różne.
Po wyczerpaniu porządku obrad posiedzenie zamknięto.

