Konwent Sołtysów
W sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbył się dziś Konwent Sołtysów Gminy Góra.
W Konwencie udział wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto, a także Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska, Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki, Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Komunalnych Leszek Szendryk oraz Kierownik Biura Obsługi Organów Gminy Anna Hasiów.
Podczas Konwentu poruszono najważniejsze kwestie związane z funkcjonowaniem sołectw, realizacją inwestycji na terenie wiejskim, a także m.in. realizacją budżetu obywatelskiego.

