LII sesja Rady Miejskiej Góry
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś LII sesja Rady Miejskiej Góry. W obradach udział wzięło 12 radnych, a obradom przewodniczył Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper. Wśród obecnych na sali byli również: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz wraz z Zastępcą Magdaleną Głuszko, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska, Naczelnik Wydziału Planowania i Realziacji Inwestycji Piotr Głowacki, Kierownik Biura Obsługi Organów Gminy Anna Hasiów oraz Zastępca Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze Mariola Palczyńska.
Po otwarciu obrad i wysłuchaniu hejnału Góry, radni podjęli następujące uchwały: zmieniającą uchwałę w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość dodatków i innych składników wynagrodzenia nauczycieli oraz szczegółowych warunków ich przyznawania w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez Gminę Góra; zmieniającą uchwałę budżetową Gminy Góra na rok 2022; zmieniającą wieloletnią prognozę finansową Gminy Góra.
Po wyczerpaniu porządku obrad, posiedzenie zakończono.

