Maluszki pasowane na żłobkowicza i klubowicza
Zgodnie z tradycją Zespołu Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze corocznie Maluszki po okresie adaptacyjnym mają swoje wyjątkowe święto, czyli PASOWANIE NA ŻŁOBKOWICZA I KLUBOWICZA. W tym roku te wspaniałe wydarzenia miały miejsce w dniach 10, 14 i 15 listopada. Dzieci razem z rodzicami składały ślubowania oraz podczas zorganizowanych zabaw sportowo-edukacyjnych wykonywały zadania. Było to integracyjne spotkanie w rodzinnym żłobkowym gronie. Kulminacyjnym punktem uroczystości było pasowanie Maluszków przez Dyrektor Elżbietę Pojasek za pomocą czarodziejskiego lizaka lub czarodziejskiej kredki na Żłobkowicza lub Klubowicza. Od tego momentu oficjalnie dzieci zostały przyjęte w poczet braci żłobkowych lub klubikowych. Dyrektor Zespołu Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze składa ogromne gratulacje Dzieciom i Rodzicom z okazji tego święta oraz serdecznie dziękuje wszystkim opiekunkom za organizację pasowania. W uroczystościach uczestniczyła również w imieniu Pani Burmistrz Ireny Krzyszkiewicz – Pani Izabela Baranowska – Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu, która wraz z dyrektorem dokonywała aktu pasowania. Dyrektor Zespołu Żłobek i Klub Dziecięcy w Górze Elżbieta Pojasek składa serdeczne podziękowanie za udział w tak ważnej dla dzieci i ich rodziców uroczystości.

