Podpisano umowę na kolejny etap prac przy odbudowie świetlicy w Ligocie
Dziś w gabinecie Burmistrza Góry Tadeusza Juski podpisano umowę na wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Odbudowa świetlicy wiejskiej w m. Ligota”. Wykonawcą została firma WASYL Tomasz Wasilewski z Leszna.
W ramach przedmiotu umowy przewidziano do wykonania kolejny etap odbudowy budynku świetlicy, polegający na wykonaniu posadzki z płytek ceramicznych o pow. ok. 159,340 m2, w tym: podłoża, wykonania podkładu, izolacji poziomej z folii, izolacji poziomej z wełny, podłoża z betonu zatartego na gładko, siatki zgrzewanej, warstwy wyrównującej, montażu listew dylatacyjnych.
Termin wykonania umowy to 90 dni, licząc od dnia podpisania, a jej wartość wynosi 90 405,00 zł.

