Sesja inauguracyjna Młodzieżowej Rady Miejskiej Góry
Dziś w sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbyła się sesja inauguracyjna Młodzieżowej Rady Miejskiej Góry, którą uroczyście otworzył Burmistrz Góry Tadeusza Juska.
W obradach uczestniczyli także: Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Maciej Liśkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Krzysztof Olejarnik, Sekretarz Miasta i Gminy Tadeusz Otto, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Izabela Baranowska, Kierownik Biura Obsługi Organów Gminy Anna Hasiów oraz Referent ds. obsługi Rady Miejskiej Katarzyna Szejnkienig.
Zgodnie z porządkiem obrad członkowie Młodzieżowej Rady otrzymali zaświadczenia potwierdzające wybór oraz złożyli ślubowanie. Po omówieniu zadań i zasad pracy Rady dokonano wyboru Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego.
W wyniku głosowania Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miejskiej Góry został Jakub Jarząb, a Wiceprzewodniczącym Robert Szczerba.
Ostatnim punktem spotkania były sprawy różne i rozpatrzenie wolnych wniosków, po których zakończono pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej Góry.
Skład Młodzieżowej Rady Miejskiej Góry:
- Karol Buchar - Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Górze;
- Aleksander Dul - Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Janusza Korczaka w Ślubowie;
- Piotr Góral - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Górze;
- Jakub Jarząb - Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Górze;
- Bartosz Kozaczyński - Zespół Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze;
- Marcel Kozicki - Zespół Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze;
- Maciej Misiek - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Górze;
- Natalia Miszczyńska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Prusa w Górze;
- Daria Nakoneczna - Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Władysława Reymonta w Witoszycach;
- Robert Szczerba - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Górze;
- Katarzyna Wiśniewska - Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie.

