Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Dziś w Sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbyło się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, w której udział wzięli: Radni Rady Miejskiej Góry, Burmistrz Góry Tadeusz Juska, Sekretarz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Otto oraz Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Leszek Szendryk.
W trakcie posiedzenia Komisja rozpatrywała petycję mieszkańców w sprawie przejęcia dróg powiatowych Glinka – Brzeżany, Glinka – Łagiszyn, Brzeżany – Łagiszyn oraz rozpatrywała wniosek w sprawie znaczenia rolnictwa dla wspólnoty lokalnej.
Po wyczerpaniu porządku obrad zakończono posiedzenie komisji.

