SP 1: Walentynki w klasach I-III
W Dzień Św. Walentego- 14 lutego, w naszej szkole przyjaźń, radość i uśmiech promieniały na czerwono-różowo od każdego. Poczta Walentynkowa sprawnie karteczki od dzieci rozdawała, a "Aktywna Walentynkowa Przerwa" z tańcem "Bratnie dusze"/ "Chocolade" "Maju maj" wszystkie dzieci do tańca poderwała. Dodatkowo ten radosny dzień rozweseliły jeszcze sprzedawane Walentynkowe Lizaczki, które osłodziły wszystkie nasze Kochane Dzieciaczki. Z życzeniami miłości, przyjaźni i dobrego słowa dla każdego.
Mały Samorząd Szkolny
z wychowawcami i nauczycielami klas I-III

