SP1: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie
18 listopada br. w Lubinie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie (etap 1/2 województwa )
Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Górze stanęły na szczycie podium. Z wielkim rozmachem zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 24.11. br. we Wrocławiu. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Dąbrowska, Agata Jankowska, Weronika Łęgowa, Antoni Pękala, Maciej Jankowski, Bartosz Koziołkowski.
Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki w kolejnym etapie.

