Życzenia dla Sybiraków
Corocznie 17 września, w rocznicę napaści radzieckiej na Polskę, obchodzimy Dzień Sybiraka. Od 2013 r. ma on status święta państwowego. Z tej okazji Pani Burmistrz Irena Krzyszkiewicz składa najlepsze życzenia dla mieszkańców naszej gminy, którzy doświadczyli w swoim życiu zesłania na Sybir.


