Szczęśliwego Nowego Roku!
Szanowni Państwo.
Już niebawem powitamy Nowy Rok, a wraz z nim nowe plany i marzenia.
Życzę więc Państwu, aby nadchodzący 2023 rok przyniósł jedynie to, co dobre!
By nie zabrakło zdrowia, powodów do radości oraz sukcesów – tych zawodowych i osobistych. Życzę także, realizacji wszystkich noworocznych postanowień i pomyślności w każdym dniu 2023 roku.
Szczęśliwego Nowego Roku!
Irena Krzyszkiewicz
Burmistrz Góry

