Konsultacje w sprawie budowy świetlicy wiejskiej w Witoszycach
Dziś w gabinecie Burmistrza Góry Tadeusza Juski, w obecności Sołtyski Witoszyc Moniki Siekanowicz oraz Naczelnika Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotra Głowackiego, konsultowano koncepcję budowy świetlicy wiejskiej w Witoszycach.
Obecnie trwają prace planistyczne związane z zaprojektowaniem świetlicy w Witoszycach, która w przyszłości ma służyć zarówno mieszkańcom Witoszyc, jak i mieszkańcom Chróściny.
W tym roku Gmina Góra uzyska dokumentacje projektową, która jest realizowana na podstawie zadania inwestycyjnego pn. ”Budowa świetlicy wiejskiej w m. Witoszyce (na potrzeby wsi Witoszyce i Chróścina)”.
Realizację robót budowlanych planuje się w kolejnych latach przy uzyskaniu dofinansowania z zewnątrz.

